91 461 21 50

Praca :

EUROSAP – LTD poszukuje osoby:

Instalator elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Miejsce pracy: Szczecin.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Instalator Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń będzie odpowiedzialna za instalację, konserwację, serwis i naprawę elektronicznych systemów zabezpieczeń na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki, informatyki lub automatyki,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Niekaralność,
  • Umiejętności komunikacyjne, zdolności manualne, analityczne myślenie, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w instalacji i serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV, SSP,
  • Znajomość elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • Uprawnienie elektryczne.

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia do zawodu, kandydatów, którzy posiadają wykształcenie techniczne,
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres biura: biuro@eurosap.pl z dopiskiem „Instalator elektronicznych systemów zabezpieczeń”. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

INSTALACJE NISKOPRADOWE

EUROSAP-LTD

ul. Tarniny 28, 70-763 Szczecin

Kontakt:

tel.: +48 91 461 21 50
tel.: +48 91 466 60 45
fax.: +48 91 466 60 46

Projekt i realizacja: Klowan.pl