91 461 21 50Usługi :

EUROSAP-LTD to specjaliści z długoletnim stażem i praktyką, a dysponując wysokiej klasy sprzętem i oprzyrządowaniem dajemy gwarancję niezawodności zamontowanego przez nas systemu. Przez lata działalności na rynku, jako firma zdobyliśmy wszelkie uprawienia i certyfikaty. Firma posiada autoryzacje różnych producentów i dystrybutorów urządzeń. Wszystkie dostępne środki pozwalają nam na profesjonalizm począwszy od projektów instalacji i systemów poprzez ich dostawę i montaż oraz ostateczne uruchomienie i serwis.

 

Zadaniem systemu alarmowego jest ochrona obiektu od wewnątrz jak i na zewnątrz. Warunkiem prawidłowej ochrony jest współgranie wszystkich elementów sieci oraz ich prawidłowe zainstalowanie. Profesjonalny system może stać się skuteczną barierą nie do przebicia dla intruza.

Przedstawiamy Państwu ofertę na wykonanie następujących instalacji / usług:

 

Systemy alarmu pożaru

Systemy alarmu pożaru, ROP, alarm, czujka, przycisk pożarowy, ochrona przeciwpożarowa, EUROSAP-LTD

Najlepszą ochroną przed zagrożeniem powodowanym przez pożar jest sprawne współdziałanie centrali, sieci i komponentów systemu które służą do wczesnego wykrycia a także natychmiastowej reakcji na niebezpieczeństwo.

Systemy oddymiające

Oddymianie, przycisk oddymiania, system oddymiania, EUROSAP-LTD, kalpy oddymiania

Podstawową funkcją systemów oddymiania jest odprowadzenie z zamkniętych pomieszczeń dymów i gazów na zewnątrz budynku. Przez co utrudniają rozprzestrzenianie się pożaru i ułatwiają akcję gaśniczą przyczyniając się do ochrony życia i mienia.

Systemy przeciwwłamaniowe

System antywłamaniowy, alarm, przeciwwłamaniowy, system alarmowy, bezpieczeństwo

Systemy przeciwwłamaniowe zapewniają bezpieczeństwo i skutecznie informują w przypadku włamania. Każdy system alarmowy powinien być dobrany do określonego obiektu, dlatego montażem alarmu powinien zająć się specjalista.

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne, sieci komputerowe, montaż, instalacja, szafa komputerowa, sieć strukturalna, EUROSAP-LTD

Okablowanie strukturalne (sieć strukturalna) jest aktualnie jedną z najważniejszych instalacji współczesnego budynku. Pozwala rozplanować w przejrzysty sposób sieci przesyłu danych, głosu i obrazu przy wykorzystaniu tej samej architektury.

Projektowanie instalacji

Projektowanie instalacji, przeciwpożarowe, komputerowe, kamer, czujek, EUROSAP-LTD

Wykonujemy projekty instalacji przeciwpożarowych, sieci komputerowych, oddymiania, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, DSO w budynkach mieszkaniowych, biurach, obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Spawanie, pomiary okablowania

Pomiary instalacji, spawanie okablowania, pomiary sieci komputerowych, testowanie kabli elektrycznych, EUROSAP-LTD

Wykonujemy pomiary sieci komputerowych wykonywanych w technologii miedzianej i światłowodowej. Przeprowadzamy także testowanie kabli elektrycznych. Po dokonaniu testów wystawiamy protokół potwierdzający realizację pomiarów.

Centrale telefoniczne

Centrale telefoniczne, montaż, sieci telekomunikacyjne, komunikacja, EUROSAP-LTD

Dzięki centralom telefonicznym potrafimy połączyć ze sobą kilkadziesiąt aparatów telefonicznych oraz sieci telekomunikacyjnych i zapewnić pomiędzy nimi stałą wymianę informacji. Jest to niezbędny element firmy zorientowanej na komunikację.

Systemy telewizji przemysłowej

Systemy telewizji przemysłowej, monitoring, kamera, rejestrator, monitor, EUROSAP-LTD

Systemy telewizji przemysłowej. Naszym zadaniem jest tworzenie inteligentnych zabezpieczeń wideo poprzez montaż wielu różnych elementów w jeden zupełny system, który składa się (w wersji minimalnej) z: kamer, rejestratorów wideo i monitorów.

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO, sygnały ostrzegawcze, komunikaty głosowe, EUROSAP-LTD

Dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO) umożliwia rozgłaszanie sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych o zagrożeniu pożarowym oraz sprawne sterowanie ewakuacją osób przebywających w niebezpiecznym terenie budynku.

Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu to zespół razem powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, które umożliwiają swobodne poruszanie się w obiekcie osób uprawnionych, a także ochrona przed wejściem do pomieszczeń osób niepowołanych.

Monitoring

Monitoring, kamery, rejestrator, CCTV, kamera IP, zabezpieczenia, EUROSAP-LTD

Monitoring jest podstawą sprawnie działającego systemu alarmowego, jak również kontroli dostępu czy też zabezpieczenia Państwa domu lub mieszkania. W dzisiejszych czasach monitoring stał się dobrem dostępnym dla przeciętnego człowieka.

Domofony, Wideodomofony

Wideodomofony, domofony, uniform, słuchawka, EUROSAP-LTD

Domofony umożliwiają nawiązywanie komunikacji głosowej i wizualnej pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową, a montowaną wewnątrz słuchawką unifonu oraz sterowanie elementem blokady wejścia (np. elektromagnesem).

Zintegrowane systemy nadzoru obiektu

 

Zintegrowane systemy nadzoru obiektu umożliwiają efektywne kontrolowanie całego systemu z terminalu jednego operatora, jak również natychmiastowe, ukierunkowanie na cel zwalczanie zagrożeń w wypadku alarmu.

 INSTALACJE NISKOPRADOWE

EUROSAP-LTD

ul. Tarniny 28, 70-763 Szczecin

Kontakt:

tel.: +48 91 461 21 50
tel.: +48 91 466 60 45
fax.: +48 91 466 60 46
e-mail:Projekt i realizacja: Klowan.pl